Hakkımızda

Pierre Cardin Üyelik Sistemi Hakkında!

Pierre Cardin Katalog ile Ekibini Kur ve Sende Ek Gelir Kazanmaya Başla!

Pierre Cardin‘de biz, çalışma arkadaşlarımıza kendilerini hem kişisel hem de profesyonel olarak geliştirebilecekleri dinamik ve girişimci bir çalışma ortamı sunmaktayız. Pierre Cardin huzurlu ve adil dünyasında sizde yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi geliştirerek kariyer yapmak isterseniz kariyer imkanlarımızı göz atınız. 
Siz de para kazanmak istiyorum ve miorre üyesi olarak aile bütçesine destek olmak istiyorum, ekonomik özgürlüğümü elde etmek istiyorum diyorsanız artık bugüne kadar yaptıklarınızdan farklı olarak yeni bir şeyler denemelisiniz. Bünyesinde Pierre Cardin, Miorre, Safyün, DoReMi gibi markaları bulunduran Avrupa Networking’e ücretsiz üye olarak katalogtan tekstil, iç giyim ve kozmetik ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Pierre Cardin’e alt ekip kurarak prim geliri elde edebilirsiniz. %50’ye varan kar marjları, günlük promosyonlar, yeni kayıt kampanyaları, para puan kampanyaları ve süpriz indirimlerle siz de Pierre Cardin, Miorre, Doremi ürünlerini satabilir, sattırabilir, ekip kurabilir ve hayal dahi edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Avrupa Networking, Pierre Cardin katalogdan satış sistemi ilk kurulduğundan bugüne kadar ekip üyesi ve direktör olarak çalışarak büyük başarılar ve kazançlar elde ettim. Tecrübem sayesinde yüzlerce temsilcime binlerce lira para kazanmalarına yardımcı oldum. 

Pierre Cardin Katalog ile Sen de Ekibini Kur ve Ek Gelir Kazan!

Sizde çok kısa zamanda evinizde, işyerinizde çok az bir vakit ayırarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ben yapamam, başaramam, kazanamam gibi düşüncelere artık son verin. İnanın, çok kısa zamanda para kazanmaya başladığınızda, priminizin banka hesabınıza yattığında ne demek istediğimi çok daha iyi anlamış ve artık daha fazla kazanmanın zamanı geldiğini görmüş olacaksınız. İşe ilk olarak kendiniz ücretsiz üye olarak başlayacaksınız. Sonra bu işle ilgilenebilecek kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve komşularınızı tespit ederek onları da Pierre Cardin katalogdan satış sistemi yapan Avrupa Networking katalogdan satışa ücretsiz üye yaparak alt ekibinizi hemen kurabilirsiniz. Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra ilk siparişinize şirketimizin o ayki hediye ürünü ne ise onu eklemeyi unutmayın.

Avrupa Networking Üyelik ile Prim Kazandıran Muhteşem Sistem

İlk siparişinizden hemen kazanmaya başlayacaksınız. Ürünleri satmaya karar verdiğinizde örneğin 1000 TL’ye aldığınız ürünleri 150 TL’ye satarak tek bir siparişten 50 TL kar elde edebilirsiniz. Bu şekilde çok sayıda sipariş alıp satış yaparak binlerce lira kar elde edebilirsiniz. Alt ekibinize dahil ettiğiniz üyelerin satışından %5 pirim kazanacaksınız. Siz arkadaşınızı alt üye olarak eklediğinizde arkadaşınızın her siparişinden %5 prim-para kazanacaksınız. Bu kazanç sadece birinci nesil yani direk kendi alt ekibinize dahil ettiğiniz üyelerden kazandığınız prim. 
Avrupa Networking, Miorre, Pierre Cardin katalogdan satış sisteminin 5 alt nesilden prim kazandıran benzersiz prim kazanç yapısıyla çok çok daha fazla para kazancaksınız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Renk ve beden değişimlerini dert etmeyin. Siz alışverişinizi yapın, keyfinize bakın, koşulsuz iade ve değişim imkanı ile rahatça alışveriş yapın.

HANİFE ALPER

Merhaba sevgili arkadaşlar; Ben Pierre Cardin Direktörü Hanife Alper. Avrupa Networking Bursa 3.Bölge Sorumlusuyum. Sizlere nacizane başarı öykümü anlatacağım, ben evli 2 çocuk annesi, ev hanımıyım Bursa’da Yaşıyorum 2010 senesinde rutin ev işleri çocuk büyütme dışında vaktimi bir işe ayırmam gerektiğini düşünmeye başladım, artık benimde bir şeyler yapmam gerekiyor evime eşime katkıda bulunmam gerekiyor diye düşünceler içerisindeyken 2010 Haziran ayında açılan şirketimize sosyal medyada tanıştığım sponsorum Songül Gül ile iletişime geçerek Eylül ayında Avrupa Networking, Pierre Cardin, Miorre Katalogtan satış ile tanıştım. Ücretsiz üye oldum bir süre sonra kataloğum adresime geldi. Daha önce x bir firmada katalog satışını denemiş kimseye birşey satamamış, başarılı olamamış biri olarak “ben bu işi yapamam” çevrem yok, küçük çocuğum var diyerek başlamıştım Sonra Liderim Nurcan Keskinin Facebook paylaşımlarını gördüğümde bende bu işi sosyal medyada ilerletebilirim diye düşündüm Türkiye’nin her ilinden üye yapabileceğimi öğrendiğim evde oturarak tüm illerden insanlara ulaşarak ekibinizi büyütmek çok güzel bir kolaylıktı, firmamıza ve liderlerime güvendim güvenim hiçbir zaman boşa çıkmadı benimde kazanabileceğime beni inandırdılar, bukadar para kazanabileceğimi tahmin bile etmiyordum, şimdi çok büyük ve güçlü bir ekibim var Türkiye’de çeşitli illerde direktörlük yapan üyelerim var, en büyük şansım 2010 yılında gördüğüm o ilandı geç kalmayın sizde bir adım atın.. Benimle birlikte bu yola çıkmak isteyen bende yaparım diyenlere tam destek vermeye hazırım. Herkesi ekibime bekliyorum!

Avrupa Networking Kazanç Planı

1. NESİL
Kazandıran Prim Yapısı – Alt üye ekleyip, kendi ekibinizi kurun ve kazanın! Üyelerimin satışından ne kazanacağım? Direk kendi altınıza eklediğiniz üyeleri 1. Nesil üyeleriniz  olarak tanımlanmıştır. 

1. Nesil üyelerinizin vermiş olduğu siparişlerin toplam tutarının %5’ini prim olarak kazanıyorsunuz.
Örnek; Siz 10 alt üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri 200 TL’lik sipariş verdi.
Hesaplama Yöntemi: 200 TL x 10 üye = 2.000 TL – Kazancınız %5 = 100 TL

2. NESİL
1. Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 2. Nesil üyeler denilmektedir. 2. Nesil üyelerinizin vermiş olduğu siparişlerin toplam tutarından %4 prim kazanıyorsunuz.
Örnek; 1. Nesil üyelerinizin her biri de kendi altına 10’ar tane yeni üye eklemiş olsun. Böylece toplamda 100 kişilik 2. Nesil üyeleriniz olacak. Bu 2. Nesil üyelerin her biri 200 TL’lik sipariş verdiğinde, 2. Nesil ekip cironuz toplam 20.000 TL olacak. Sizin kazancınız %4 yani 800 TL olacaktır.

3. NESİL
2. Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 3. Nesil üyeler denilmektedir. 3. Nesil üyelerinizin verdiği siparişlerin toplamından %3 prim kazanıyorsunuz.

4. NESİL
3. Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 3. Nesil üyeler denilmektedir. 4. Nesil üyelerinizin verdiği siparişlerin toplamından %2 prim kazanıyorsunuz.
5. NESİL
4. Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 5. Nesil üyeler denilmektedir. 5. Nesil üyelerinizin verdiği siparişlerin toplamından %1 prim kazanıyorsunuz.
1. Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %5
2. Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %4
3. Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %3
4. Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %2
5. Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %1

Mesaj Gönder
İletişime Geçin
Pierre Cardin Üyelik ile Siz de Kazanın!
Powered by